| نام تجاری: | HSTECH |
| شماره مدل: | HS-T460 |
| مقدار تولیدی: | 1 مجموعه |
| قیمت: | negotiable |
| شرایط پرداخت: | T/T ، Western Union ، |
| توانایی عرضه: | 100 ست در ماه |
این ماشین تولیدی ذخیره سازی PCB در کارخانه تولید SMT استفاده می شود، این ماشین دو گزینه پهنایی دارد، 350mm و 460mm. از مواد ضد ایستاتیک و ساختار فولاد ضد زنگ ساخته شده است.استاندارد سبد گردش 4 لبه دارد، فاصله بین هر bezel قابل تنظیم است و استاندارد می تواند 3 لایه PCB را ذخیره کند ، هر لایه می تواند حداکثر 100 pc PCB را ذخیره کند.
این ماشین چرخش PCB ضد ایستاتیک به طور گسترده ای در پردازش SMT، ماشین آلات، خودرو، لوازم خانگی، صنعت سبک، الکترونیک و سایر شرکت های تولیدی استفاده می شود.,روغن، کثافت، غیر سمی و بدون مزه. می توان از آن برای ذخیره صفحه PCB استفاده کرد، آسان برای تمیز کردن، و مناسب برای گردش صفحه PCB است. مرتب برای مدیریت آسان.طراحی معقول و کیفیت عالی برای حمل و نقل مناسب است، توزیع، ذخیره سازی، توزیع و پردازش در لجستیک کارخانه SMT.
| اندازه کلی | 900*540*1260 میلی متر |
| اندازه مناسب PCB | حداکثر عرض 460mm |
| ظرفیت ذخیره سازی PCB | حداکثر فروشگاه استاندارد 300 تا هست |
| درز راهنمای جانبی | عمق 3.0mm، عرض 5.0mm، پچ 10mm |
| مقاومت سطح | 106Ω-109Ω |
| مقاومت گرما | 80 °C/120 °C/200 °C |
| تنظیم عرض | دستگاه ردیابی دنده ها |
| پانل پایه بالا و پایین | مواد فلزی |
| نوع | ضد استاتیک |
| وزن تک | ۳۴ کیلوگرم |