| نام تجاری: | HSTECH |
| شماره مدل: | HS-VD331 |
| مقدار تولیدی: | 1 مجموعه |
| قیمت: | negotiable |
| شرایط پرداخت: | T/T، وسترن یونیون |
| توانایی عرضه: | 50 مجموعه در ماه |
دستگاه توزیع چسب بصری SMEMA PLC Control Signal برای مونتاژ الکترونیک
معرفی کنید
دستگاه توزیع چسب ، همچنین به عنوان دستگاه پوشش چسب ، دستگاه قطره زدن چسب ، دستگاه توزیع چسب ، دستگاه پر کردن چسب و غیره شناخته می شود ، در کنترل مایعات تخصص دارد.دستگاه خودکار که قطره و پوشش مایع در سطح محصول یا داخل محصول می تواند تشخیص مسیر سه بعدی و چهار بعدی، موقعیت دقیق، کنترل دقیق چسب، و هیچ رشته، هیچ نشت چسب، و هیچ قطره زدن چسب. دستگاه توزیع عمدتا برای دقیق اشاره، تزریق، اعمال و قطره زدن چسب استفاده می شود،رنگ و مایعات دیگر در فرآیند تولید به موقعیت دقیق هر محصولمی توان از آن برای درک نقاط، خط، دایره یا قوس استفاده کرد.
| مدل | HS-VD331 |
| ولتاژ | AC110V/220V،50/60Hz، مارک Meanwell |
| فشار هوا | 0.5-0.7Mpa |
| منبع نور | منبع LED |
| محدوده کاری X/Y/Z | ۴۰۰ میلی متر*۳۰۰ میلی متر*۲ |
| سرعت XYZ | 1000mm/s |
| پلتفرم Y | ۱۹۰*۱۵۰ میلی متر |
| دقت تکرار | 0.02 میلی متر |
| محدوده ويسکوسي گيل | حداکثر ≤5000LPS |
| موتور | موتور مرحله ای |
| سیستم محرک | بلیت زمان بندی برای پیچ محور X/Y، Z |
| مدارک پشتیبانی | CAD، CorelDRAW |
| ظرفیت بارگیری | X/Y:10kg،Z:5kg |
| راهنمای خطی | CSK ((مارک تایوان) |
| سوئیچ فوتو الکتریکی | (مارک آلمان) |
| سیستم عملیاتی | پنجره ها |
| وزن ناخالص | ۶۰۰ کیلوگرم |
درباره بسته بندی
![]()
![]()
![]()