| نام تجاری: | HSTECH |
| شماره مدل: | HS-S5331R |
| مقدار تولیدی: | 1 مجموعه |
| قیمت: | negotiable |
| شرایط پرداخت: | T/T ، Western Union ، |
| توانایی عرضه: | 50 مجموعه در ماه |
ما این ربات لحیم کاری را دستگاه لحیم کاری 5 محوره می نامیم، این دستگاه بر اساس یک ربات لحیم کاری 4 محوره و به علاوه یک محور R چرخش 360 درجه است، بنابراین محدوده لحیم کاری بزرگتری دارد.
جوشکاری فرآیند اتصال قطعات فلزی با استفاده از آلیاژهای مختلف ذوبی (لحیم) است. نقطه ذوب لحیم کمتر از ماده ای است که باید جوش داده شود، به طوری که اجزا از طریق سطوح خود بدون ذوب شدن برای تکمیل جوشکاری، تماس های بین مولکولی را تشکیل می دهند.
جوشکاری را می توان به جوشکاری نرم و جوشکاری سخت تقسیم کرد. دمای جوشکاری نرم کمتر از 450 درجه سانتیگراد است و دمای جوشکاری سخت بالاتر از 450 درجه سانتیگراد است. جوشکاری سخت معمولاً برای فلزاتی مانند نقره، طلا، فولاد و مس استفاده می شود. نقاط جوش آن بسیار قوی تر از جوشکاری نرم است و مقاومت برشی آن 20 تا 30 برابر جوشکاری نرم است. اصطلاح جوشکاری به طور کلی برای دو نوع اتصال حرارتی فوق استفاده می شود، زیرا در هر دو مورد لحیم مذاب به یک شکاف کشیده شده بین دو سطح فلزی جامد تمیز و نزدیک که باید نصب شوند، نوشته می شود.
دستگاه های جوشکاری رشته ای کاملاً اتوماتیک و دستگاه های جوشکاری یکپارچه کاملاً اتوماتیک در مقایسه با جوشکاری دستی دارای مزایای زیر هستند:
| مدل | HS-S5331R |
| منبع تغذیه | درایور Meanwell AC110V/220V |
| فشار هوا | 0.45-0.5 مگاپاسکال |
| محور | 5 |
| محدوده حرکت | X 500mm |
| Y1 300mm | |
| Y2 300mm | |
| Z 100mm | |
| R 360 درجه | |
| سرعت حرکت | X/Y1/Y2 1-600mm/s |
| Z 1-300mm/s | |
| R 1-100mm/s | |
| روش حمل و نقل | راهنمای خطی |
| دقت تکرار | ±0.05mm |
| ظرفیت بار پلت فرم | 10 کیلوگرم |
| ظرفیت بار محور Z | 5 کیلوگرم |
| اندازه پلت فرم Y | 190*150mm |
| توان هیتر | 150W |
| حالت ویرایش | پنل دستی |
| ظرفیت برنامه | 99 |
| پورت ارتباطی | RS232 |
| تغذیه | سیستم تغذیه قلع تک |
| قطر قلع لحیم | 0.3-1.5mm |
| ابعاد دستگاه | 720*580*645mm |
| وزن خالص | 65 کیلوگرم |
![]()
![]()
![]()