|
|
| نام تجاری: | HSTECH |
| شماره مدل: | HS-S331R |
| مقدار تولیدی: | 1 مجموعه |
| قیمت: | negotiable |
| شرایط پرداخت: | D/P ، T/T ، Western Union |
| توانایی عرضه: | 200 عدد در ماه |
معلق تدریس 220 ولت محور چرخش ربات جوش خودکار برای پلاگین کانکتور
مقدمه
این دستگاه جوش خودکار مجهز به یک سیستم متحرک سه محور و یک محور چرخشی سر است، تخصص در مشکلات جوش کور تولید الکترونیکی،به ویژه مناسب برای صفحه های مدار هیبریدی و اجزای حساس SMT back-end process، به طور گسترده ای در سیم جوش PCB، پلاگین های شارژر، پلاگین های کانکتور، ترمینال های DC، جوش نوار LED و زمینه های دیگر استفاده می شود.
ویژگی ها
1.4 محور کار، از جمله X / Y / Z و حرکت چرخش R، تحقق جوش چند زاویه ای.
2.آمان و دوستانه به محیط زیست ، آهن جوش بدون نیتروژن
3. سر آهن جوش را می توان در جهت های مختلف تنظیم کرد تا از PCB و اجزای آن محافظت شود.
4برنامه ریزی سریع: موقعیت کلید محصول را هماهنگ کنید، وارد کنید تا به طور خودکار نقطه را تولید کنید و داده ها را تنظیم کنید.
5موتور و سیستم حرکت با دقت بالا، با الگوریتم های پیشرفته، برای اطمینان از موقعیت حرکت و تکرار.
6. عملکرد تمیز کردن اتوماتیک، تثبیت پردازش جوش، طول عمر آهن جوش.
7. آویز آموزش LCD دستی، برنامه نویسی ساده و بدیهی است.
مشخصات
| مدل | HS-S331R |
| ولتاژ | AC110V/220V،50/60Hz |
| محدوده کاری X/Y/Z | ۳۰۰*۳۰۰*۱۰۰ میلی متر |
| محور R | 360 درجه |
| سرعت حرکت X/Y/Z | حداکثر 300mm/s |
| سیستم محرک | موتور مرحله ای، کمربند زمان بندی |
| راهنمای خطی | راهنماي دقيق تايواني |
| دقت تکرار | ±0.02mm |
| برنامه نویسی | قلاده ی معلم |
| سیستم کنترل | صفحه کنترل |
| ذخیره سازی برنامه |
مي تونه هزاران مجموعه اطلاعات پردازش و يک واحد
فایل پردازش می تواند تا 3M فضای ذخیره سازی اشغال
(پنج هزار نقطه پردازش)
|
| فضای ذخیره سازی فایل |
جعبه دستی 256M، کارت آفلاین 32M، فایل پردازش تک تا
فضای ذخیره سازی 3M (100000 نقطه پردازش)
|
| مدارک پشتیبانی | CAD، CorelDRAW |
| تمیز کردن قوطی های آهن | تمیز کردن هوا/انفومی |
| رابط خارجی | USB+RS232 |
| روش جوش | جوشاندن نقطه ای / کششی |
| وزن | ۴۸ کیلوگرم |
| ابعاد ماشین |
۵۲۰*۵۸۵*۸۰۰ میلی متر |
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()