| نام تجاری: | HSTECH |
| شماره مدل: | YS-802E |
| مقدار تولیدی: | 1 مجموعه |
| قیمت: | negotiable |
| شرایط پرداخت: | D/P، T/T، وسترن یونیون، |
| توانایی عرضه: | 500 عدد در ماه |
کانتر قطعات SMD یک دستگاه تخصصی برای شمارش و مرتبسازی خودکار قطعات نصب سطحی (SMD) است.
| مدل | YS-E802 |
| منبع تغذیه | AC110V,AC220V, 50/60Hz |
| توان مصرفی | 30W |
| زمان شمارش | 19 ثانیه تا 2 دقیقه |
| محدوده شمارش | -59999~59999 |
| اندازه گام | 2,4,8,9,10,12,16,24,32mm |
| عرض نوار | 8,12,16,24,32,44,56,72,88 m |
| اندازه قرقره پلاستیکی | 7-13 اینچ |
| کاربرد | مناسب برای همه قطعات |
| اندازه محصول | 450*270*180mm |
| اندازه بسته بندی | 460*280*190mm |
| وزن ناخالص | 10kg |
کانتر قطعات SMD میتواند تعداد قطعات SMD که در زمان واقعی وارد شدهاند را نظارت و ثبت کند. این به پیگیری پیشرفت تولید کمک میکند و اطمینان حاصل میکند که تعداد قطعات SMD از پیش تعیین شده توسط محصول به دست آمده است.
از دادههای آماری میتوان برای تجزیه و تحلیل سرعت و راندمان درج هر مدل قطعه استفاده کرد. با مقایسه درج قطعات مدلهای مختلف، پارامترهای فرآیند دستگاه درج را میتوان بهینه کرد تا راندمان کلی تولید بهبود یابد.
از دادههای ثبت شده توسط کانتر قطعات SMD میتوان برای بررسی وجود حذف یا درج نادرست استفاده کرد. این به شناسایی و اصلاح مشکلات در زمان مناسب کمک میکند و کیفیت محصول را تضمین میکند.
دادههای آماری کانتر قطعات SMD میتواند مبنایی برای مدیریت موجودی فراهم کند. بر اساس برنامه تولید و مقدار درج واقعی، تقاضای موجودی قطعات را میتوان بهتر پیشبینی و کنترل کرد.
از دادههای ثبت شده توسط کانتر قطعات SMD میتوان برای تجزیه و تحلیل و بهینهسازی فرآیند تولید استفاده کرد. از طریق تجزیه و تحلیل عمیق دادههای آماری، گلوگاهها و فرصتهای بهبود در فرآیند تولید را میتوان یافت.