| نام تجاری: | HSTECH |
| شماره مدل: | HS-460FL |
| مقدار تولیدی: | 1 مجموعه |
| قیمت: | negotiable |
| شرایط پرداخت: | T/T، وسترن یونیون |
| توانایی عرضه: | 100 ست در ماه |
ماشین چرخش PCB ماشین چرخش دو طرفه PCB ماشین 180 درجه PCB INVERTER
ویژگی ها
1. این ماشین برای معکوس کردن PCB و چرخش آن 180 درجه برای تکمیل تولید دو طرفه استفاده می شود.
2.2، 4 انتخاب پرتاب شده.
3کنترل صفحه لمسی و کنترل کننده Mitsubishi
4نمایشگر نور سه رنگی
5. ماژول راهنماي خطي با کيفيت بالا و دقت
6پیچ توپ انعطاف پذیر می تواند به راحتی تجهیزات رو به جلو و پایین را متصل کند.
7تمامي بدنش از فولاد ضد زنگ است.
8. سيگنال SMEMA
مشخصات
| عملکرد ماشین | اينورتر PCB 180 درجه |
| منبع برق | AC100-230V، تک فاز، 50/60Hz |
| تلفن حمل و نقل | کمربند ESD 7mm |
| ابعاد PCB | (50*50) - ((500*460) mm |
| تامین هوا | ۴ تا ۶ بار، حداکثر ۱۰ لیتر/ دقیقه |
| ارتفاع حمل | 900±20 میلی متر |
| جهت حمل و نقل | L-R یا R-L (اختیاری) |
| ضخامت PCB | حداقل 0.4 میلی متر |
| ارتفاعات بالا و پایین | 1-4 ((10mm قدم) |
| زمان بازیافت | حدود 20 ثانیه |
| ارتباطات | SMEMA |
| ابعاد ماشین | 600*900*1200 میلی متر |
| وزن | 140 کیلوگرم |
![]()
درباره بسته بندی
![]()
![]()
![]()