| نام تجاری: | HSTECH |
| شماره مدل: | HS-700 |
| مقدار تولیدی: | 1 مجموعه |
| قیمت: | negotiable |
| شرایط پرداخت: | T/T، وسترن یونیون |
| توانایی عرضه: | 100 ست در ماه |
| منبع برق | AC 100V / 220V ± 10% 50/60Hz |
| کل قدرت | ۲۶۰۰ وات |
| قدرت گرمایش | گرمایش بالا 1200W (حداکثر) ، گرمایش پایین 1200W (حداکثر) |
| اجزای الکتریکی | موتور راننده + کنترلگر دما هوشمند + صفحه لمسی رنگی |
| کنترل دما | حسگر K با دقت بالا + کنترل حلقه بسته + کنترلگر دمای مستقل (دقت ± 1 °C) |
| سنسور | یک قطعه |
| روش موقعیت | پشتیبانی PCB شکل V + لامپ جهانی خارجی + نور لیزر برای مرکز و موقعیت |
| ابعاد کلی | L450mm × W470mm × H670mm |
| محدوده اندازه PCB | حداکثر 140mm × 160mm، حداقل 5mm × 5mm |
| محدوده اندازه BGA | حداکثر 50mm × 50mm، حداقل 1mm × 1mm |
| ضخامت PCB | 0.3 - 5mm |
| ارتقای دقت | ±0.01mm |
| وزن ماشین | 30 کیلوگرم |
| حداکثر وزن تراشه | 150 گرم |
| روش های کار | پنج حالت: نیمه اتوماتیک / دستی / حذف / نصب / جوش |
| درخواست ها | تعمیر چیپ / مادربرد تلفن |