|
|
| نام تجاری: | HSTECH |
| شماره مدل: | HS-S331R |
| مقدار تولیدی: | 1 مجموعه |
| قیمت: | negotiable |
| شرایط پرداخت: | D/P ، T/T ، Western Union |
| توانایی عرضه: | 200 عدد در ماه |
ربات لحیم کاری خودکار AC 220V/110V با پندنت آموزشی 220V و محور چرخش 50/60Hz
مقدمه
این دستگاه لحیم کاری خودکار یک سیستم حرکتی 3 محوره است، دارای یک سر لحیم کاری با محور چرخش است و بیشتر در صنعت تولید الکترونیک برای دستیابی به لحیم کاری کور که در لحیم کاری مجدد و لحیم کاری موجی قابل انجام نیست، استفاده می شود. این دستگاه به ویژه برای بردهای مدار ترکیبی، قطعات حساس به حرارت و دستگاه های حساس در فرآیند SMT مناسب است و همچنین به طور گسترده در لحیم کاری سیم PCB، دوشاخه شارژر، لحیم کاری، دوشاخه کانکتور، ترمینال DC، لحیم کاری نوار نور LED و سایر زمینه ها استفاده می شود.
ویژگی ها
مشخصات فنی
| مدل | HS-S331R |
| ولتاژ | AC110V/220V,50/60Hz |
| محدوده کار X/Y/Z | 300*300*100mm |
| محور R | 360 درجه |
| سرعت حرکت X/Y/Z | حداکثر 300 میلی متر بر ثانیه |
| سیستم محرکه | موتور پله ای، تسمه زمان بندی |
| راهنمای خطی | راهنمای با دقت بالا با برند تایوان |
| دقت تکرار | ±0.02mm |
| برنامه نویسی | پندنت آموزشی |
| سیستم کنترل | برد کنترل |
| ذخیره سازی برنامه |
می تواند هزار مجموعه از داده های پردازش را ذخیره کند و یک فایل پردازش
می تواند تا 3 مگابایت فضای ذخیره سازی را اشغال کند
(پنج هزار نقطه پردازش)
|
| فضای ذخیره سازی فایل |
جعبه دستی 256 مگابایت، کارت آفلاین 32 مگابایت، فایل پردازش واحد تا
فضای ذخیره سازی 3 مگابایت (100000 نقطه پردازش)
|
| پشتیبانی از سند | CAD,CorelDRAW |
| تمیز کردن قلع هویه | تمیز کردن هوا/پنوماتیک |
| رابط خارجی | USB+RS232 |
| روش لحیم کاری | لحیم کاری نقطه ای/کششی |
| وزن | 48 کیلوگرم |
| ابعاد دستگاه |
520*585*800mm |
درباره محصولات
![]()
![]()
درباره جزئیات
![]()
درباره بسته بندی
![]()
![]()
![]()