|
|
| نام تجاری: | HSTECH |
| شماره مدل: | HS-S800H |
| مقدار تولیدی: | 1 مجموعه |
| قیمت: | negotiable |
| شرایط پرداخت: | D/P، T/T، وسترن یونیون، |
| توانایی عرضه: | 50 مجموعه در ماه |
ربات لحیم کاری خودکار 8 محوره انعطاف پذیر با عملکرد بازرسی برای جوشکاری کششی
دستگاه لحیم کاری رومیزی با دو پلتفرم:
دستگاه های لحیم کاری خودکار 8 محوره یک دستگاه لحیم کاری دوگانه 4 محوره است که یک ربات 4 محوره دیگر را بر اساس یک ربات لحیم کاری 4 محوره اضافه می کند که راندمان را بسیار بهبود می بخشد و همچنین لحیم کاری را بدون زاویه مرده می کند، مناسب برای جوشکاری نقطه ای و جوشکاری کششی، مانند PCB، تقسیم کننده فرکانس و غیره.
1.8 درجه آزادی: ربات دارای 8 مفصل قابل برنامه ریزی است که می تواند حرکات جوشکاری انعطاف پذیرتری را انجام دهد و طیف وسیع تری از عملیات را پوشش دهد.
2. بسیار خودکار: ربات می تواند کل فرآیند موقعیت یابی نقطه جوش، جوشکاری و تشخیص را به طور خودکار تکمیل کند و راندمان و سازگاری تولید را تا حد زیادی بهبود بخشد.
3. کنترل دقیق: ربات از سروو موتورهای با دقت بالا و الگوریتم های کنترل پیشرفته برای دستیابی به کنترل دقیق پارامترهایی مانند موقعیت جوش، نیروی جوش و دمای جوش استفاده می کند.
4. هوشمندی: عملکردهای حسگر هوشمند مانند سیستم های دیداری و سنسورهای نیرو را ادغام می کند و می تواند با اندازه و انحراف موقعیت قطعه کار سازگار شود.
5. انعطاف پذیری: 8 درجه آزادی مفاصل، ربات را قادر می سازد تا با فرآیندهای جوشکاری و شکل های مختلف قطعه کار سازگار شود. عملکرد آموزش قابل برنامه ریزی، تنظیم مجدد و استقرار را آسان می کند.
6. صرفه جویی در انرژی و حفاظت از محیط زیست: استفاده از درایو الکتریکی به جای درایو پنوماتیک، مصرف انرژی و انتشار نویز را کاهش می دهد.
طراحی دو پلتفرم:
دو پلتفرم کاری مستقل برای انجام دو عملیات جوشکاری به طور همزمان استفاده می شود.
این امر راندمان و انعطاف پذیری تولید را بهبود می بخشد و می تواند انواع مختلفی از محصولات را به طور موازی پردازش کند.
موقعیت یابی با دقت بالا:
پلتفرم توسط یک سروو موتور دقیق هدایت می شود که می تواند به دقت موقعیت یابی ±0.1 میلی متر دست یابد.
مجهز به دوربین با وضوح بالا و الگوریتم تشخیص بصری پیشرفته برای اطمینان از دقت موقعیت اتصال لحیم.
جوشکاری هوشمند:
سیستم کنترل هوشمند داخلی که می تواند به طور خودکار جریان جوش، دما و سایر پارامترها را تنظیم کند.
نظارت بر فرآیند جوشکاری در زمان واقعی، تشخیص به موقع و اصلاح شرایط غیرعادی.
جوشکاری چند منظوره:
این می تواند از فرآیندهای جوشکاری SMT و THT پشتیبانی کند، مناسب برای انواع قطعات الکترونیکی.
مجهز به نازل جوشکاری قابل جدا شدن، نازل های جوشکاری با مشخصات و اشکال مختلف را می توان با توجه به نیاز تعویض کرد.
تعامل انسان و کامپیوتر:
استفاده از رابط نمایشگر صفحه لمسی، عملکرد ساده و شهودی است.
پشتیبانی از تنظیم پارامترهای جوشکاری، مدیریت فایل های فرآیند و سایر عملکردها، مناسب برای عملکرد کاربر.
مدیریت داده ها:
این عملکرد جمع آوری و ثبت تاریخچه داده های تولید را در زمان واقعی دارد.
می توان آن را با نرم افزار کامپیوتر میزبان متصل کرد تا نظارت و تجزیه و تحلیل از راه دور فرآیند تولید را درک کند.
ویژگی ها
1، فیکسچر تامین نیتروژن اضافی، اطمینان از بهترین کیفیت جوش.
2، مکانیسم سر تمیز کردن اسفنجی ثبت شده، حل تمیز کردن سنتی دمیدن ناشی از قلع باقیمانده روی سر آهنی را نمی توان تمیز کرد، که منجر به جوشکاری ضعیف یا آلودگی اتصال لحیم می شود.
3، سر آهنی با استحکام بالا، عمر طولانی تر از سایر برندها بیش از 5 برابر.
4، آخرین طراحی نوع کارت، جداسازی آسان، و موقعیت سر را به دلیل تعویض سر آهنی تغییر نمی دهد.
5، بیش از 500 نوع فرم سر آهنی، می تواند با توجه به نیازهای انواع مختلف سر آهنی مشتری طراحی شود.
6، کنترل کننده لحیم کاری دارای گروه های زیادی از حافظه شرایط جوشکاری است، می تواند با توجه بهاندازه های مختلف اتصالات لحیم کاری تنظیم شود.
8، روش تنظیم پد آموزش، عملکرد بسیار ساده است، بدون مهندس کامپیوتر حرفه ای برای کار، اپراتور عمومی می تواند در عرض 3 ساعت آموزش و آموزش را تکمیل کند.
9، دقت 0.02 میلی متر است، دقت موقعیت جوشکاری را در فرآیند تولید تضمین می کند.
10، مجهز به نوار نقاله اتوماتیک، برای دستیابی به عملکرد کاملاً خودکار، آسان آنلاین.
11، CCD اختیاری برای دستیابی به عملکرد بازرسی.
مشخصات
| مدل | HS-S800H |
| نام محصول | ربات لحیم کاری 8 محوره |
| ولتاژ ورودی | AC110/220V,50/60Hz |
| توان | حداکثر 300 وات |
| ولتاژ خروجی | DC24V |
| محدوده حرکت - محور X | 2x300mm |
| محور Y1 | 2x300mm |
| محور Y2 | 2x300mm |
| محور Z | 2x300mm |
| محور R | 360 درجه |
| سرعت (X/Y1/Y2/Z) | 5-800mm/sec |
| محور R | ±360 درجه |
| دقت تکرار (X/Y1/Y2/Z) | ±0.02mm |
| ظرفیت بار کاری | 5 کیلوگرم |
| ظرفیت بار فیکسچر | 3 کیلوگرم |
| مواد | آلیاژ آلومینیوم، رنگ سطح |
| روش رانندگی | تسمه تایم |
| موتور | موتور پله ای، 2 فاز، 3A |
| محدوده دمای پیش گرمایش | 50-500℃ |
| ظرفیت برنامه | حداکثر 99، فایل نقطه ای: حداکثر 999 |
| پورت ارتباطی | RS232 |
| ورودی/خروجی | 8 در 16 خارج |
| قطر قلع لحیم | 0.3-1.5mm |
| افزونه ذخیره سازی | پشتیبانی از ذخیره سازی فلش |
| حالت برنامه نویسی | نوشته شده یا آموزش |
| ابعاد دستگاه | 880*580*645mm |
| وزن خالص | 65 کیلوگرم |
| ماشین لحیم کاری رومیزی | |||
![]()
![]()
![]()