| نام تجاری: | HSTECH |
| شماره مدل: | HS-D331 |
| مقدار تولیدی: | ۱ درصد |
| قیمت: | negotiable |
| شرایط پرداخت: | T/T، وسترن یونیون |
| توانایی عرضه: | 100 عدد در هفته |
دستگاه توزیع گوله PUR تک محور اتوماتیک دسکتاپ نوع 3
درخواست
به عنوان یک نوع تجهیزات اتوماسیون با دقت بالا و کارایی بالا، دستگاه توزیع دارای طیف گسترده ای از برنامه های کاربردی است.پزشکیدر صنعت برق، برق نوری، ارتباطات، نورپردازی، خورشیدی فتوولتائیک و بسیاری از صنایع دیگر.دستگاه های توزیع کننده برای تثبیت و کپسول کردن صفحه های مداری و اجزای الکترونیکی استفاده می شوند.در صنعت خودرو، آنها برای مهر و بستن لامپ ها، پانل های ابزار و سایر قطعات استفاده می شوند.دستگاه های توزیع نیز نقش مهمی در تولید و نصب تجهیزات پزشکی دارند، قطعات نوری، تجهیزات ارتباطی و غیره. تکنولوژی چسبندگی دقیق آن کیفیت و قابلیت اطمینان محصول را تضمین می کند،و یک ابزار ضروری و مهم در تولید صنعتی مدرن است.
مشخصات
| مدل | HS-D331 |
| ولتاژ | AC110V/220V،50/60Hz، مارک Meanwell |
| دریچه توزیع | دریچه گرمایش PUR |
| محدوده کاری X/Y/Z | ۳۰۰/۳۰۰/۱۰۰ میلی متر |
| سرعت XYZ | 300mm/s |
| پلتفرم Y | ۱۹۰*۱۵۰ میلی متر |
| دقت تکرار | 0.02 میلی متر |
| موتور | موتور مرحله ای |
| سیستم محرک | بلیت زمان بندی برای پیچ محور X/Y، Z |
| مدارک پشتیبانی | CAD، CorelDRAW |
| ظرفیت بارگیری | X/Y:10kg،Z:5kg |
| راهنمای خطی | CSK ((مارک تایوان) |
| سوئیچ فوتو الکتریکی | (مارک آلمان) |
| سیلندر | هواپیمایی |
| نگهداری چسب | 30 میلی لیتر PUR نوع شیرینی |
| اندازه ماشین | 520*585*597 میلی متر |
| وزن ناخالص | 50 کیلو |
ویژگی ها
1حلقه ای از 4 ایستگاه کار، ظرفیت 1000 تا 1500pcs/h.
2.دتاکتور قطعه کار به طور خودکار چسب را انتخاب می کند یا برای کارایی از آن عبور می کند.
3مسیر چسب قابل تنظیم: دایره کامل، نقطه واحد، قوس ها و غیره
4عملکرد انعطاف پذیر: 4 یا 2 حالت ایستگاه
5صفحه لمسی و دکمه های بصری برای تنظیم سریع و عملکرد چسب مناسب.
در مورد محصول
![]()
در مورد جزئیات
![]()
درباره بسته بندی
![]()