| نام تجاری: | HSTECH |
| شماره مدل: | HS-CC300 |
| مقدار تولیدی: | 1 مجموعه |
| قیمت: | negotiable |
| شرایط پرداخت: | T/T، وسترن یونیون |
| توانایی عرضه: | 100 ست در ماه |
X، Y، Z محور پلت فرم محور سرعت بالا قابلیت اطمینان بالا ثبات بالا 3 محور ماشین پوشش انتخابی
1پیچ توپ دقیق و موتور سرو فوجی محور X، Y، Z.
2امکان پوشش انتخابی برای PCB های مختلف را فراهم می کند.
3از الگوهای صاف، دایره ای، پوشش قوس و توزیع پشتیبانی می کند.
4. سایه های اسپری را از بین می برد و پوشش لبه را تضمین می کند.
5دقت بالا در ± 0.02mm.
6داراي انتقال و کنترل با سرعت بالا و قابل اعتماد است.
7. سیستم خودکار 2 شیر بین اسپری و پوشش برای فرآیندهای PCB متراکم.
8شامل تنظیم خودکار عرض هوشمند (بر اساس ورودی عرض تخته)
| نام محصول | ماشین پوشش انتخابی مطابق |
| مدل | HS-CC300 |
| ارتفاع انتقال | 920±20mm |
| عرض کانویر | 50-450mm/یا سفارشی |
| انتقال | L به R، یا R به L |
| ارتفاع قطعات | بالا و پایین حداکثر 100 میلی متر |
| اندازه لبه صفحه PCB | ≥5mm |
| سرعت حمل | 0-12000mm/min |
| سرعت محور 3 | 800mm/s |
| دقت تکرار | ±0.02mm |
| برنامه های ذخیره سازی | تا 1000 |
| منبع برق | AC220/110V |
| فشار هوا | 4-kgf/cm2 |
| مخزن چسب | 10 لیتر، مخلوط کردن دستی |
| حالت کنترل | کارت کنترل حرکتی PC صنعتی |
| تنظیم راهنمای خطی | تنظیم هوشمند |
| حالت برنامه ریزی | آموزش دستی |
| پورت ارتباطی | SMEMA |
| منبع روشنایی | منبع روشنایی مجهز به خود |
| منبع روشنایی شناسایی | خود مجهز |
| نرم افزار | نرم افزار ویندوز + پوشش |
| موتور راننده | موتور مرحله ای ((۲ عدد) |
| حالت رانندگی سه محور | موتور سرو + ماژول درایور پیچ + سیلندر الکتریکی |
| تعداد دریچه های لاستیکی | 1 شیر اسپری + 1 شیر توزیع کننده |
| عرض اسپری | 3 تا 20 میلی متر |
| روش اسپری | اتوماتيك |
| کل قدرت | 2.6kW |
| بدن ماشین | فولاد ضد زنگ |
| وزن ماشین | ۶۰۰ کیلوگرم |
| ابعاد ماشین | 1060x1200x1700 میلی متر |
در مورد محصول
![]()
در مورد جزئیات
![]()
درباره بسته بندی
![]()
![]()
![]()