| نام تجاری: | HSTECH |
| شماره مدل: | HS-VS400 |
| مقدار تولیدی: | 1 مجموعه |
| قیمت: | negotiable |
| شرایط پرداخت: | L/C، D/P، T/T، Western Union |
| توانایی عرضه: | 100 ست در ماه |
دستگاه پخش چسب بصری دو محور CCD اتوماتیک
معرفی محصول
1مجهز به سيستم شناسايي بصري سريع و هوشمند
2.به کاربری دوستانه، به عنوان دوربین شناسایی جهت محصول صرف نظر از زاویه.
3از ویندوز ایکس پی برای کار و یادگیری بصری استفاده می کند.
4.مصرف چسب کنترل شده توسط سخت افزار برای سرعت و دقت
5برای توزیع محصولات مختلف، از جمله الکترونیک، ال ای دی، اسباب بازی، نیمه هادی، بلندگوها و دستگاه های امنیتی.
مشخصات ماشین
| نام محصول | دستگاه توزیع چسب بصری |
| مدل | HS-VS400 |
| ارتفاع انتقال | 920±20mm |
| اندازه میز | ۳۰۰*۴۰۰ میلی متر |
| جدول qty | یک یا دو میز تا مشتری |
| دستگاه | سفارشی |
| رزولوشن CCD | 2.5 μm |
| حداکثر سرعت | 1000mm/min |
| محدوده ويسکوسیت چسب | ≤5000LPS |
| دقت تکرار | ±0.02mm |
| دقت تشخیص | ±0.0125 میلی لیتر |
| منبع برق | AC220/110V،500W |
| فشار هوا | 0.5 ~ 0.7Mpa |
| مخزن چسب | 10 لیتر، مخلوط کردن دستی |
| منبع نور | منبع نور LED |
| تنظیم راهنمای خطی | تنظیم هوشمند |
| حالت برنامه ریزی | آموزش دستی |
| نرم افزار | نرم افزار توزیع ویندوز+ |
| روش اسپری | اتوماتيك |
| کل قدرت | 2.6kW |
| بدن ماشین | فولاد ضد زنگ |
| وزن ماشین | ۶۰۰ کیلوگرم |
| ابعاد ماشین | 1060x1200x1700 میلی متر |
در مورد محصول
![]()
در مورد جزئیات
![]()
درباره بسته بندی
![]()