| نام تجاری: | HSTECH |
| شماره مدل: | HS-520 |
| مقدار تولیدی: | 1 مجموعه |
| قیمت: | negotiable |
| شرایط پرداخت: | T/T، وسترن یونیون |
| توانایی عرضه: | 100 ست در ماه |
| مدل | HS-520 |
| منبع تغذیه | AC 220V±10% 50/60Hz |
| توان کل | 3800W |
| ابعاد کلی | 460mm × 480mm × 500mm |
| محدوده اندازه PCB | حداکثر: 300mm × 280mm، حداقل: 10mm × 10mm |
| محدوده اندازه BGA | حداکثر: 60mm × 60mm، حداقل: 1mm × 1mm |
| ضخامت PCB | 0.3-5mm |
| وزن دستگاه | 20 کیلوگرم |
| گارانتی | 3 سال (سال اول رایگان) |
| کاربردها | تراشه ها، مادربردهای تلفن و قطعات الکترونیکی |
| بسته | 1 مجموعه در هر کارتن چوبی |
| ابعاد | 460mm × 480mm × 500mm |
| وزن | تقریباً 20 کیلوگرم |
| زمان تحویل | 15-20 روز کاری |
| روش های حمل و نقل | پیک (4-7 روز)، هوایی (7 روز)، دریایی (20-25 روز) |