| نام تجاری: | HSTECH |
| شماره مدل: | HS-700 |
| مقدار تولیدی: | 1 مجموعه |
| قیمت: | negotiable |
| شرایط پرداخت: | T/T ، Western Union ، |
| توانایی عرضه: | 100 ست در ماه |
ایستگاه های بازکاری BGA تجهیزات تخصصی هستند که برای حذف و جایگزینی اجزای BGA در صفحه های مداری چاپی (PCB) استفاده می شوند.اجزای BGA مدارهای یکپارچه (IC) سطح نصب شده هستند که دارای یک شبکه از توپ های جوش در پایین هستند، که چالش های منحصر به فرد را در هنگام تعمیر و بازکاری ایجاد می کند.
| مشخصات | جزئیات |
|---|---|
| مدل | HS-700 |
| منبع برق | AC 100V / 220V ± 10% 50/60Hz |
| کل قدرت | ۲۶۰۰ وات |
| قدرت گرمایش | گرمایش بالا 1200W (حداکثر) ، گرمایش پایین 1200W (حداکثر) |
| مواد الکتریکی | موتور راننده + کنترلگر دما هوشمند + صفحه لمسی رنگی |
| کنترل دما | حسگر K با دقت بالا + کنترل حلقه بسته + کنترلگر دمای مستقل (دقت ± 1 °C) |
| سنسور | یک قطعه |
| روش پیدا کردن | پشتیبانی PCB شکل V + لامپ جهانی خارجی + نور لیزر برای مرکز و موقعیت |
| ابعاد کلی | L450mm × W470mm × H670mm |
| اندازه PCB | حداکثر 140mm × 160mm، حداقل 5mm × 5mm |
| اندازه BGA | حداکثر 50mm × 50mm، حداقل 1mm × 1mm |
| ضخامت PCB قابل استفاده | 0.3 - 5mm |
| ارتقای دقت | ±0.01mm |
| وزن ماشین | 30 کیلوگرم |
| وزن تراشه | 150 گرم |
| روش های کار | پنجم: نیمه اتوماتیک / دستی / حذف / نصب / جوش |
| استفاده | تراشه های تعمیر / مادربرد تلفن و غیره |
| ماده | جزئیات |
|---|---|
| بسته بندی | 1 مجموعه در یک جعبه چوبی برای ایمنی |
| ابعاد بیرونی | ۴۵۰ × ۴۷۰ × ۶۷۰ میلی متر |
| وزن | حدود 30 کیلوگرم |
| زمان تحویل | حدود 15-20 روز کاری |
| روش های پرداخت | D/P، T/T، وسترن یونیون، مانی گرام |
| بندر | شنژن |
| گزینه های حمل | A. از طریق کوری: 4-7 روز کاری با پیشنهاد ویژه B. با هواپیما: 7 روز کاری در فرودگاه تعیین شده ج. از طریق دریا: 20-25 روز کاری در بندر تعیین شده |