|
|
| نام تجاری: | HSTECH |
| شماره مدل: | HS-S441S |
| مقدار تولیدی: | 1 مجموعه |
| قیمت: | negotiable |
| شرایط پرداخت: | D/P ، T/T ، Western Union |
| توانایی عرضه: | 200 عدد در ماه |
دو سر جوش 400 میلی متر حرکت محدوده زمان بندی کمربند اتوماتیک جوش ماشین / ربات
مقدمه
این دستگاه جوش خودکار دو سر جوش با 400mmx400mm حرکت محدوده، این ماشین مناسب برای فرآیند دشوار و پردازش جوش است، به ویژه مناسب برای جوش بوردهای مدار مخلوط، اجزای حساس به گرما و دستگاه های حساس در فرآیند SMT back-end
مشخصات
| مدل | HS-S441S |
| ولتاژ | AC110V/220V،50/60Hz |
| محدوده کاری X/Y/Z | ۴۰۰*۴۰۰*۱۰۰ میلی متر |
| محور R | هیچ |
| سرعت حرکت X/Y/Z | حداکثر 300mm/s |
| سیستم محرک | موتور مرحله ای، کمربند زمان بندی |
| راهنمای خطی | راهنماي دقيق تايواني |
| دقت تکرار | ±0.02mm |
| برنامه نویسی | قلاده ی معلم |
| سیستم کنترل | صفحه کنترل |
| ذخیره سازی برنامه |
مي تونه هزاران مجموعه اطلاعات پردازش و يک واحد
فایل پردازش می تواند تا 3M فضای ذخیره سازی اشغال
(پنج هزار نقطه پردازش)
|
| فضای ذخیره سازی فایل |
جعبه دستی 256M، کارت آفلاین 32M، فایل پردازش تک تا
فضای ذخیره سازی 3M (100000 نقطه پردازش)
|
| مدارک پشتیبانی | CAD، CorelDRAW |
| تمیز کردن قوطی های آهن | تمیز کردن هوا/انفومی |
| رابط خارجی | USB+RS232 |
| روش جوش | جوشاندن نقطه ای / کششی |
| وزن | ۴۸ کیلوگرم |
| ابعاد ماشین |
۵۱۵*۵۸۵*۸۰۰ میلی متر |
ویژگی ها
1.3 کار محوری، محدوده سفر 400x400mm، می تواند فضای مرده را جوش دهد.
2روش جوشکاری انعطاف پذیر، سازگار با جوشکاری نقطه ای و جوشکاری مقاومت.
3. تمام بدن آلومينيوم ، بدون انحراف ، بدون زنگ ، کار مستقر
4روش کاری از کپی نقطه به نقطه و بلوک به بلوک پشتیبانی می کند، زمان برنامه نویسی را کوتاه می کند.
5. آهن جوش بدون نیتروژن، امن و دوستانه با محیط زیست
6. تنظیم چند جهت سر آهن جوش ، حفاظت از PCB و اجزای.
7موتور گام به گام با دقت بالا، محرک کمربند هم زمان و الگوریتم های پیشرفته برای بهبود دقت موقعیت و تکرار.
8. عملکرد خود تمیز کردن ، جوش پایدار ، طول عمر آهن
در مورد محصول
![]()
در مورد جزئیات
![]()
درباره بسته بندی
![]()
![]()
![]()