|
|
| نام تجاری: | HSTECH |
| شماره مدل: | HS-S800H |
| مقدار تولیدی: | 1 مجموعه |
| قیمت: | negotiable |
| شرایط پرداخت: | D/P، T/T، وسترن یونیون، |
| توانایی عرضه: | 50 مجموعه در ماه |
دستگاه های لحیم کاری 8 محوره یک دستگاه لحیم کاری دو محوره 4 محوره است که ربات 4 محوره دیگری را بر اساس ربات لحیم کاری 4 محوره اضافه می کند که کارایی را تا حد زیادی بهبود می بخشد و همچنین باعث می شود که لحیم کاری بدون زاویه مرده مناسب برای جوش نقطه ای و درگ مانند PCB، تقسیم فرکانس و غیره باشد.
| مدل | HS-S800H |
| نام محصول | ربات سولینگ 8 محوره |
| ولتاژ ورودی | AC110/220V،50/60Hz |
| وات | حداکثر 300 وات |
| ولتاژ خروجی | DC24V |
| محدوده متحرک--محور X | 2x300 میلی متر |
| محور Y1 | 2x300 میلی متر |
| محور Y2 | 2x300 میلی متر |
| محور Z | 2x300 میلی متر |
| محور R | 360 درجه |
| سرعت (X/Y1/Y2/Z) | 5-800 میلی متر در ثانیه |
| محور R | ± 360 درجه |
| دقت تکرار (X/Y1/Y2/Z) | ± 0.02 میلی متر |
| ظرفیت بار کاری | 5 کیلوگرم |
| ظرفیت بار فیکسچر | 3 کیلوگرم |
| مواد | آلیاژ آلومینیوم، رنگ سطح |
| روش رانندگی | تسمه تایم |
| موتور | استپر موتور 2 فاز 3A |
| محدوده دمای پیش گرم | 50-500 ℃ |
| ظرفیت برنامه | max99، فایل نقطه ای: حداکثر 999 |
| پورت ارتباطی | RS232 |
| ورودی I/O | 8 در 16 از |
| قطر قلع لحیم کاری | 0.3-1.5 میلی متر |
| پسوند ذخیره سازی | پشتیبانی از حافظه فلش |
| حالت برنامه نویسی | نوشته شده یا فنی |
| بعد ماشین | 880*580*645mm |
| وزن خالص | 65 کیلوگرم |
| مورد | دستگاه لحیم کاری رومیزی | ||
| بسته | 1 مجموعه در یک کارتن چوبی به عنوان شرایط ایمنی | ||
| ابعاد خارجی | 880*580*645 میلی متر | ||
| وزن | حدود 20-35 کیلوگرم | ||
| تحویل | حدود 15-20 روز کاری | ||
| پرداخت | D/P، T/T، Western Union، MoneyGram | ||
| بندر | شنژن | ||
| حمل و نقل | A.By Courier: 4-7 روز کاری با پیشنهاد ویژه | ||
| B.By Air: 7 روز کاری در فرودگاه تعیین شده | |||
| C.By Sea: 20-25 روز کاری در بندر تعیین شده | |||
![]()
![]()
![]()