|
|
| نام تجاری: | HSTECH |
| شماره مدل: | RM-F328 |
| مقدار تولیدی: | 1 مجموعه |
| قیمت: | negotiable |
| شرایط پرداخت: | D/P، T/T، وسترن یونیون |
| توانایی عرضه: | 20 مجموعه در ماه |
| نام محصول | ماشین روتر PCB با سرعت بالا برای جدا کردن صفحه های آفلاین |
| دسته بندی محصول | دستگاه روتر PCB |
| عملکرد | جدا کننده صفحه پی سی بی ای |
| تغذیه | تغذیه در کشو |
| پلتفرم کاری | دوگانه، قابل ترکیب به عنوان یک پلتفرم |
| رنگ | نارنجی، خاکستری |
| ضخامت برش PCB | 0.3-3.0mm |
| اندازه مناسب بیت های مسیریابی | 0.8-3.0mm |
| مواد | فلز ورق |
| حداکثر سرعت حرکت محور | X,Y1,Y2: 1000mm/s، محور Z: 800mm/s |