| نام تجاری: | HSTECH |
| شماره مدل: | HS-NK250 |
| مقدار تولیدی: | 1 مجموعه |
| قیمت: | negotiable |
| شرایط پرداخت: | T/T، وسترن یونیون |
| توانایی عرضه: | 100 ست در ماه |
خط تولید SMT کارت خوب / خوب جدا کننده مجله NG OK PCB Unloader
مقدمه
این واحد در جریان فرآیند AOI استفاده می شود.به طور خودکار تخته های ناسازگار (NG) و سازگار (OK) را به مجلات تعیین شده خود جدا می کند.، اطمینان از طبقه بندی موثر و سازمان یافته PCB.
جزئیات فنی
| عملکرد | با دریافت سیگنال، تخته های NG/OK را به صورت جداگانه جمع آوری کنید. |
| ارتفاع حمل | 910±30 میلی متر |
| جهت حمل و نقل | L~R، یا R~L |
| زمان جمع آوری هیئت مدیره | هر 6 ثانیه |
| تغییر مجله با گذشت زمان | حدود 30 ثانیه |
| طرف ثابت مسير | قسمت جلویی |
| قسمت عملیات | قسمت جلویی |
| کمربند حمل | ESD |
| ضخامت PCB | حداقل 0.6mm |
| انتخاب ارتفاع | 1-4 ((10mm pitch) |
| منبع برق | 220 ولت،50/60 هرتز،±10٪ |
| قدرت | 0.05kW |
| فشار هوا | 4- 6 بار |
| مصرف هوا | حداکثر 15 لیتری/دقیقه |
| تعداد مجلات | صفحه بالا: مجله، صفحه پایین: مجله |
| سیگنال | SMEMA |
| گزینه ها |
1، حالت کنترل صفحه لمسی 2تنظیم اتوماتیک عرض 3، تعداد مجلات تا مورد نیاز مشتری.
|
ویژگی ها
کنترل برنامه نویسی PLC: این واحد مجهز به یک PLC (کنترلر منطقی قابل برنامه ریزی) برای کنترل برنامه ریزی دقیق و قابل اعتماد است، که عملکرد صاف و کارآمد را تضمین می کند.
پنل کنترل غشا LED کاربر پسند: با استفاده از یک پنل کنترل غشا LED "ملمس نرم" ، رابط کاربری بدیهی و آسان برای حرکت است و تجربه کاربر را بدون مشکل فراهم می کند.
تنظیم صدا قابل تنظیم: این واحد تنظیمات پیچ قابل انتخاب را ارائه می دهد، که اجازه انعطاف پذیری در پذیرش اندازه ها و پیکربندی های مختلف PCB را می دهد.
چسب های سطح را برای تراز کردن مجلات تغییر دهید: مجهز به کلیمپ های سطح چرخش، مجلات را می توان به راحتی تراز و امن، اطمینان از قرار دادن دقیق و پایدار تخته.
فشار دهنده پنوماتیک با تنظیم فشار: فشارگر پنوماتیک با تنظیم فشار طراحی شده است، که کنترل دقیق نیروی اعمال شده در طول انتقال تخته را امکان پذیر می کند و خطر آسیب را به حداقل می رساند.
تولید بالا با تغییر سریع مجله: این واحد دارای قابلیت های تولید بالا است، که با زمان تغییر کوتاه مجلسی تکمیل می شود، به حداکثر رساندن بهره وری تولید.
دسته بندی خودکار بوردهای NG/OK از AOI: با ادغام یکپارچه با سیستم های AOI، واحد به طور خودکار تخته های ناسازگار (NG) و سازگار (OK) را در مجلات جداگانه جمع آوری و ذخیره می کند.ساده سازی فرآیند بازرسی و طبقه بندی.
رابط ارتباطی استاندارد SMEMA: مجهز به یک رابط ارتباطی استاندارد SMEMA (انجمن سازندگان تجهیزات سطح) ، این واحد می تواند به راحتی در خطوط تولید موجود ادغام شود.تسهیل ارتباطات و مبادله داده های بی نقص.
مدل
| مدل | HS-NK250 | HS-NK330 | HS-NK390 | HS-NK460 |
| طول PCB کارآمد | 50*50~350*250 میلی متر | 50*50~455*330 میلی متر | 50*50~530*390 میلی متر | 50*50~530*460 میلی متر |
| ضخامت PCB | حداقل 0.6mm | حداقل 0.6mm | حداقل 0.6mm | حداقل 0.6mm |
| اندازه مجلسی | ۳۵۵*۳۲۰*۵۶۳ میلی متر | ۴۶۰*۴۰۰*۵۶۳ | ۵۳۵*۴۶۰*۵۷۰ میلی متر | 535*530*570 میلی متر |
| ابعاد ماشین | 1950*1600*1200 میلی متر | ۲۳۰۰*۱۷۶۰*۱۲۰۰ میلی متر | 2500*1880*1200 میلی متر | 2500*2160*1200 میلی متر |
| وزن | 220 کیلوگرم | 280 کیلوگرم | ۳۴۰ کیلو | ۳۸۰ کیلو |
محصول و جزئیات
![]()
![]()
![]()
درباره بسته بندی
![]()
![]()
![]()