| نام تجاری: | HSTECH |
| شماره مدل: | HS-700 |
| مقدار تولیدی: | 1 مجموعه |
| قیمت: | negotiable |
| شرایط پرداخت: | T/T، وسترن یونیون |
| توانایی عرضه: | 100 ست در ماه |
5 حالت موتور پله ای CCD سیستم تراز رنگی ایستگاه تعمیر موبایل BGA
مشخصات
| ایستگاه تعمیر موبایل BGA | مدل: HS-700 |
| منبع تغذیه | AC 100V / 220V±10٪ 50/60Hz |
| توان کل | 2600 وات |
| توان هیتر | هیتر بالا 1200 وات (حداکثر)، هیتر پایین 1200 وات (حداکثر) |
| مواد الکتریکی | موتور محرک + کنترلر دمای هوشمند + صفحه نمایش لمسی رنگی |
| کنترل دما | سنسور K با دقت بالا + کنترل حلقه بسته + کنترلر دمای مستقل (دقت می تواند به ±1℃ برسد) |
| سنسور | 1 عدد |
| روش مکان یابی | پشتیبانی PCB به شکل V + فیکسچر جهانی خارجی + نور لیزر برای مرکز و موقعیت یابی |
| ابعاد کلی | L450mm*W470mm*H670mm |
| اندازه PCB | حداکثر 140mm*160mm حداقل 5mm*5mm |
| اندازه BGA | حداکثر 50mm*50mm حداقل 1mm*1mm |
| ضخامت PCB قابل استفاده | 0.3 - 5mm |
| دقت نصب | ±0.01mm |
| وزن دستگاه | 30 کیلوگرم |
| وزن تراشه نصب | 150 گرم |
| حالت های کاری | پنج: نیمه خودکار/دستی/برداشتن/نصب/جوش |
| تعمیر استفاده | تراشه ها / برد اصلی تلفن و غیره |
ویژگی ها
1. 5 حالت کار
2. مانیتور LCD HD 15 اینچی
3. صفحه نمایش لمسی رنگی HD 7 اینچی
4. موتور پله ای
5. سیستم تراز نوری رنگی CCD
6. دقت دما در ±1℃
7. دقت نصب در ±0.01mm
8. میزان موفقیت تعمیر: 99٪ +
9. تحقیق و توسعه مستقل کنترل تک تراشه
درباره بسته بندی
![]()
![]()
![]()