| نام تجاری: | HSTECH |
| شماره مدل: | RM-F550 |
| مقدار تولیدی: | 1 مجموعه |
| قیمت: | negotiable |
| شرایط پرداخت: | D/P، T/T، وسترن یونیون |
| توانایی عرضه: | 20 مجموعه در ماه |
| مدل | RM-F328 |
| ساختار | تک اسپندل، دو پلاتفرم |
| طول واقعی برش | ۳۰۰ × ۳۵۰ میلی متر |
| انواع برش | خط مستقيم، قوس، دايره اي |
| سرعت حرکت | محور X/Y: 1000mm/s، محور Z: 500mm/s |
| روش جمع آوری گرد | مجموعه بالاتری |
| سرعت اسپندل | 40،000 - 60,000 RPM |
| اسپندل مسیری | حداکثر 60،000 دور در دقیقه |
| سرعت برش | 1-100mm/s قابل تنظیم |
| دقت برش | ±0.03mm |
| دقت تکرار | ±0.01mm |
| برنامه نویسی | CCD رنگارنگ |
| اتصال خارجی | USB |
| کیت روتر | برش فرنس، φ0.8-φ3.0 چرخش چپ، شیک فولاد وولفستم |
| منبع برق | 380 ولت |
| قدرت ماشین | 2000 ولت |
| اندازه جمع آوری کننده گرد و غبار | ۶۰۰ × ۴۷۰ × ۷۳۰ میلی متر |
| قدرت جمع آوری گرد و غبار | 2.2Kw، 380V |
| فشار هوا در جمع آوری کننده گرد و غبار | ۴-۶ کیلوگرم در سانتی متر |
| درهای امنیتی | در دستي |
| هشدار خطا | آره |
| روش برنامه ریزی | برنامه ریزی خودکار، دوربین کنترل شده توسط صفحه کلید و ماوس |