| نام تجاری: | HSTECH |
| شماره مدل: | HS-520 |
| مقدار تولیدی: | 1 مجموعه |
| قیمت: | negotiable |
| شرایط پرداخت: | T/T، وسترن یونیون |
| توانایی عرضه: | 100 ست در ماه |
| مدل | HS-520 |
| منبع تغذیه | AC 220V±10% 50/60Hz |
| توان کل | 3800W |
| ابعاد کلی | L460mm × W480mm × H500mm |
| اندازه PCB | حداکثر 300mm × 280mm / حداقل 10mm × 10mm |
| اندازه BGA | حداکثر 60mm × 60mm / حداقل 1mm × 1mm |
| ضخامت PCB | 0.3-5mm |
| وزن | 20KG |
| گارانتی | 3 سال (سال اول رایگان) |
| کاربردها | تراشه ها، مادربردهای تلفن و قطعات الکترونیکی |