| نام تجاری: | HSTECH |
| شماره مدل: | HS-520 |
| مقدار تولیدی: | 1 مجموعه |
| قیمت: | negotiable |
| شرایط پرداخت: | T/T، وسترن یونیون |
| توانایی عرضه: | 100 ست در ماه |
| مدل | HS-520 |
|---|---|
| منبع برق | AC 220V±10% 50/60Hz |
| کل قدرت | ۳۸۰۰ وات |
| ابعاد کلی | L460mm × W480mm × H500mm |
| اندازه PCB | حداکثر ۳۰۰ میلی متر × ۲۸۰ میلی متر. حداقل ۱۰ میلی متر × ۱۰ میلی متر |
| اندازه BGA | حداکثر 60 میلی متر × 60 میلی متر. حداقل 1 میلی متر × 1 میلی متر. |
| ضخامت PCB | 0.3-5mm |
| وزن ماشین | 20 کیلوگرم |
| تضمین | 3 سال (سال اول رایگان) |
| درخواست ها | تعمیر تراشه ها، مادربرد های تلفن و قطعات الکترونیکی |
Shenzhen Hansome Technology Co., Ltd (HSTECH) یک تولید کننده حرفه ای از تجهیزات رسیدگی به تخته SMT از جمله بارگذاری ، تخلیه ، بافر ، ناقل و سیستم های مرتبط است.به عنوان یک شرکت با تکنولوژی بالا با حقوق مالکیت معنوی مستقل، ما در تحقیق، توسعه، تولید و فروش تجهیزات حمل و نقل صفحه تولید SMT / THT تخصص داریم.
شرکت ما تکنسین های حرفه ای و تیم های فروش را استخدام می کند، با استفاده از فناوری پیشرفته برای ارائه راه حل های مدیریت بوردهای بسیار کارآمد و قابل اعتماد به مشتریان.تیم مهندسی با تجربه ما به طور مداوم روند توسعه کارخانه های هوشمند را نظارت می کند، به روزرسانی محصولات و فناوری با توجه به خواسته های بازار. ما متعهد به ایجاد محصولات به طور فزاینده ای خودکار و مقرون به صرفه هستیم.و ما همچنین ارائه خدمات OEM متناسب با الزامات خاص مشتری.