| نام تجاری: | HSTECH |
| شماره مدل: | HS-620 |
| مقدار تولیدی: | 1 مجموعه |
| قیمت: | negotiable |
| شرایط پرداخت: | T/T، وسترن یونیون |
| توانایی عرضه: | 100 ست در ماه |
| مشخصات | جزئیات |
|---|---|
| مدل | HS-620 |
| منبع تغذیه | AC 220V±10% 50/60Hz |
| توان کل | 3500W |
| توان هیتر | منطقه دمای بالا 1200 وات، منطقه دمای دوم 1200 وات، منطقه دمای IR 2700 وات |
| مواد الکتریکی | موتور محرک + کنترلر دمای هوشمند PLC + صفحه نمایش لمسی رنگی |
| کنترل دما | کنترلر دمای مستقل با دقت تا ±1℃ |
| رابط دما | 1 عدد |
| سیستم موقعیت یابی | شیار V شکل، فیکسچر پشتیبانی PCB قابل تنظیم، نور لیزر برای مرکز یابی و موقعیت یابی سریع |
| ابعاد کلی | L650mm × W630mm × H850mm |
| محدوده اندازه PCB | حداکثر 450mm × 390mm، حداقل 10mm × 10mm |
| محدوده اندازه BGA | حداکثر 80mm × 80mm، حداقل 1mm × 1mm |
| وزن دستگاه | 60 کیلوگرم |
| کاربرد | تراشه ها، تعمیر مادربرد تلفن و تعمیر مجدد قطعات الکترونیکی |