| نام تجاری: | HSTECH |
| شماره مدل: | HS-520 |
| مقدار تولیدی: | 1 مجموعه |
| قیمت: | negotiable |
| شرایط پرداخت: | T/T، وسترن یونیون |
| توانایی عرضه: | 100 ست در ماه |
| مدل | HS-520 |
|---|---|
| منبع برق | AC 220V±10% 50/60Hz |
| کل قدرت | ۳۸۰۰ وات |
| ابعاد کلی | L460mm × W480mm × H500mm |
| اندازه PCB | حداکثر ۳۰۰ میلی متر × ۲۸۰ میلی متر / حداقل ۱۰ میلی متر × ۱۰ میلی متر |
| اندازه BGA | حداکثر 60mm × 60mm / Min 1mm × 1mm |
| ضخامت PCB | 0.3-5mm |
| وزن ماشین | 20 کیلوگرم |
| تضمین | 3 سال (سال اول رایگان) |
| درخواست ها | تعمیر تراشه ها، مادربرد های تلفن و قطعات الکترونیکی |