| نام تجاری: | HSTECH |
| شماره مدل: | HS-620 |
| مقدار تولیدی: | 1 مجموعه |
| قیمت: | negotiable |
| شرایط پرداخت: | T/T، وسترن یونیون |
| توانایی عرضه: | 100 ست در ماه |
سیستم عملکرد خودکار و دستی، موقعیت یابی لیزری، کنترل صفحه لمسی MCGS، ایستگاه تعمیر مجدد BGA
مشخصات
| ایستگاه تعمیر مجدد BGA | مدل: HS-620 |
| منبع تغذیه | AC 220V±10% 50/60Hz |
| توان کل | 3500 وات |
| توان هیتر | منطقه دمای بالا 1200 وات، منطقه دمای دوم 1200 وات، منطقه دمای IR 2700 وات |
| مواد الکتریکی | موتور محرک + کنترلر دمای هوشمند PLC + صفحه نمایش لمسی رنگی |
| دما | کنترلر دمای مستقل، دقت می تواند به ±1℃ برسد |
| رابط دما | 1 عدد |
| روش موقعیت یابی | شیار V شکل، فیکسچر پشتیبانی PCB قابل تنظیم است، نور لیزر مرکز و موقعیت یابی سریع را انجام می دهد |
| ابعاد کلی | L650mm*W630mm*H850mm |
| اندازه PCB | حداکثر 450mm*390mm حداقل 10mm*10mm |
| اندازه BGA | حداکثر 80mm*80mm حداقل 1mm*1mm |
| وزن دستگاه | 60 کیلوگرم |
| کاربرد تعمیر | تراشه ها / مادربرد تلفن و غیره |
ویژگی ها
1. سیستم عملکرد خودکار و دستی.
2. سیستم تراز نوری دوربین CCD 5 مگاپیکسلی، دقت نصب: ±0.01 میلی متر.
3. کنترل صفحه نمایش لمسی MCGS.
4. موقعیت یابی لیزری.
5. میزان موفقیت تعمیر 99.99%.
درباره بسته بندی
![]()
![]()
![]()