| نام تجاری: | HSTECH |
| شماره مدل: | HS-520 |
| مقدار تولیدی: | 1 مجموعه |
| قیمت: | negotiable |
| شرایط پرداخت: | T/T، وسترن یونیون |
| توانایی عرضه: | 100 ست در ماه |
ایستگاه تعمیرات دستی BGA با 3 ناحیه گرمایشی با صفحه نمایش لمسی صنعتی و CE
مشخصات
| ایستگاه تعمیرات دستی BGA | مدل: HS-520 |
| منبع تغذیه | AC 220V±10% 50/60Hz |
| توان کل | 3800 وات |
| ابعاد کلی | L460mm*W480mm*H500mm |
| اندازه PCB | حداکثر 300mm*280mm حداقل 10mm*10mm |
| اندازه BGA | حداکثر 60mm*60mm حداقل 1mm*1mm |
| ضخامت PCB | 0.3-5mm |
| وزن دستگاه | 20 کیلوگرم |
| گارانتی | 3 سال (سال اول رایگان) |
| کاربرد تعمیر | تراشه ها / مادربرد تلفن و غیره |
ویژگی ها
1. میزان موفقیت تعمیر: بیش از 99٪
2. استفاده از صفحه نمایش لمسی صنعتی
3. 3 ناحیه گرمایشی مستقل، گرمایش هوای گرم / پیش گرمایش مادون قرمز. (دقت دما ± 2℃)
4. با گواهینامه CE
درباره بسته بندی
![]()
![]()
![]()