| نام تجاری: | HSTECH |
| شماره مدل: | HS-800 |
| مقدار تولیدی: | 1 مجموعه |
| قیمت: | negotiable |
| شرایط پرداخت: | T/T، وسترن یونیون |
| توانایی عرضه: | 100 ست در ماه |
| مشخصات | جزئیات |
|---|---|
| مدل ایستگاه تعمیر BGA | HS-800 |
| توان هیتر | هیتر بالا 1200 وات (حداکثر)، هیتر پایین 1200 وات (حداکثر) |
| پیش گرمایش پایین | IR 5000W |
| کنترل دما | ترموکوپل نوع K، کنترل حلقه بسته |
| روش مکان یابی | سوراخ بیرونی یا مکان |
| ابعاد کلی | L970mm × W700mm × H830mm |
| اندازه PCB | W650mm × D610mm |
| محدوده اندازه BGA | حداکثر 80mm × 80mm، حداقل 1mm × 1mm |
| ضخامت PCB قابل استفاده | 0.3 - 5mm |
| دقت نصب | ±0.01mm |
| وزن دستگاه | 140KG |
شرکت فناوری شنژن Hansome، با مسئولیت محدود یک تولید کننده حرفه ای تجهیزات جابجایی برد SMT است که در لودرها، آنلودرها، نوار نقاله های بافر، دستگاه های لحیم کاری، دستگاه های بستن پیچ، دستگاه های جدا کردن PCB و تجهیزات مرتبط تخصص دارد.
ما یک شرکت با فناوری پیشرفته با حقوق مالکیت معنوی مستقل هستیم که در درجه اول در تحقیق، توسعه، تولید و فروش تجهیزات جابجایی برد خط تولید SMT/THT فعالیت می کنیم.
با بیش از 10 سال تجربه حرفه ای در صنعت SMT، ما فرآیندهای تولید، بازرسی، اشکال زدایی و بسته بندی دقیقی را حفظ می کنیم. ما خدمات جامع قبل از فروش، در فروش و پس از فروش را با پرسنل QC حرفه ای ارائه می دهیم که کیفیت تجهیزات و قطعات یدکی را تضمین می کند. تمام تجهیزات قبل از حمل و نقل تحت آزمایش و اشکال زدایی کامل قرار می گیرند.