| نام تجاری: | HSTECH |
| شماره مدل: | HS-700 |
| مقدار تولیدی: | 1 مجموعه |
| قیمت: | negotiable |
| شرایط پرداخت: | T/T، وسترن یونیون |
| توانایی عرضه: | 100 ست در ماه |
| مدل | HS-700 |
|---|---|
| منبع تغذیه | AC 100V / 220V±10% 50/60Hz |
| توان کل | 2600W |
| توان هیتر | هیتر بالا 1200W (حداکثر)، هیتر پایین 1200W (حداکثر) |
| کنترل دما | سنسور K با دقت بالا + کنترل حلقه بسته ±1℃ |
| سیستم موقعیت یابی | پشتیبانی PCB به شکل V + فیکسچر جهانی + مرکز لیزری |
| محدوده اندازه PCB | حداکثر 140mm×160mm / حداقل 5mm×5mm |
| محدوده اندازه BGA | حداکثر 50mm×50mm / حداقل 1mm×1mm |
| دقت نصب | ±0.01mm |
| وزن دستگاه | 30KG |